Menu
Raport meczowy: Polsat Media - IPF Polska | Kolejka 3 | Druga Liga - Jesień 2019

Podsumowanie

Ten mecz otwierający trzecią kolejkę drugiej ligi biznesowych szóstek na Warszawiance miał być dla wiceliderującego Polsatu Media spacerkiem, w końcu po drugiej stronie barykady stanął IPF Polska, czyli debiutant w Bizlidze, który już zdążył przegrać dwa mecze. W sumie wszystko zaczęło się zgodnie z planem, bo po pierwszych dwudziestu minutach ekipa Łukasza Urbańskiego po trafieniach Jakuba Gładkowskiego i Kamila Makowskiego prowadziła 2:0. Po zmianie stron nic zapowiadało aż tak dramatycznej końcówki, tymczasem goście pięć minut po wznowieniu gry za sprawą Krzysztofa Adamskiego zdobyli gola kontaktowego, a następnie uporczywie dążyli do wyrównania. Pięć minut przed końcem meczu sztuka ta im się udała, a dokładnie do remisu doprowadził Jakub Szot i niespodzianka zawisła w powietrzu. Wicelider pokazał jednak podobny kawał charakteru co lider i w samej końcówce przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dokładnie sztuka ta udała Michałowi Bastrzykowi, który chwilę potem utonął w objęciach kolegów. Polsat dowiózł prowadzenie do końca meczu i ostatecznie po istnym thrillerze pokonał IPF Polska 3:2, pozostając na drugiej pozycji w tabeli i nie dając odjechać Getinowi.