Bramki

Asysty

MVP

Podsumowanie

W drugim środowym starciu trzeciej kolejki drugiego szczebla Bizligi również działo się bardzo dużo. W szranki stanęli bowiem Alcur oraz IBS Makito, a więc drużyny, które jak dotąd zgodnie zaliczyły po zwycięstwie i porażce. Generalnie obejrzeliśmy w miarę wyrównane zawody, które wygrała drużyna grająca bardziej zdecydowany i wyrachowany futbol, a ponadto po prostu skuteczniejsza. Strzelanie już w czwartej minucie rozpoczął Kamil Małż, ale dosłownie minutę potem stan meczu wyrównał Grzegorz Owczarczyk. To jednak gracze w granatowych trykotach mieli dużo więcej z gry, a do tego kapitalną partię rozgrywał Małż, który przed przerwą jeszcze dwa razy pokonał bramkarza rywali, ustalając rezultat pierwszej odsłony na 3:1 dla Alcura. Po zmianie stron oglądaliśmy świetne widowisko, w którym Makito nieustępliwie goniło oponenta, ale ten nie pozostawał obojętny i za każdym razem gdy rywal zbliżał się na odległość gola ten odpowiadał kolejnym trafieniem. Strzelanie zaczął Dominik Seliga, ale szybko zripostował go Przemek Tabor. Podobnie było chwile potem gdy na 4:3 trafił po raz drugi w tym meczu Owczarczyk, a kilka minut potem odpowiedział ponownie Tabor. W samej końcówce gospodarze postawili kropkę nad i, a dokładnie wynik meczu ustalił Marcin Kozłowski. Ostatecznie po bardzo dobrych zawodach Alcur pokonał IBS Makito 6:3 i zameldował się na najniższym stopniu podium.