Bramki

Asysty

MVP

Podsumowanie

W drugim środowym starciu trzeciej serii trzeciego szczebla Bizligi w szranki stanęły dwie ostatnie drużyny w ligowej tabeli, a dokładnie Wolf Team podejmował SGH. Tak naprawdę dla nominalnych gości był to debiut na naszych arenach, ale za to jaki. Wprawdzie mecz rozpoczął się od trafienia gospodarzy już w pierwszej minucie, ale potem na murawie istniała już tylko jedna drużyna. Goście odpowiedzieli po pięciu minutach, ale jak już zaczęli to przed przerwą ich licznik zatrzymał na pięciu zdobytych golach i jednej straconej, a to był dopiero początek. Po zmianie stron goście nie mieli w ogóle litości dla rywala i zaaplikowali mu jeszcze siedem goli nie tracąc przy tym żadnego. Ostatecznie SGH w swoim debiucie w Bizlidze rozgromił Wolf Team 12:1 i co ciekawe wystarczyło im to by wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli. Królem polowania został najlepszy na placu Paweł Hurnik, który zakończył zawody z hattrickiem i dwoma asystami. Wyróżnić należy jednak jeszcze przynajmniej dwóch graczy – Jakuba Fibakiewicza oraz Łukasza Walawendera, którzy ustąpili swojemu koledze tylko jednym ostatnim podaniem.