Bramki

Asysty

MVP

Podsumowanie

W meczu otwierającym zmagania trzeciej ligi biznesowych szóstek na Warszawiance, w którym akurat spodziewaliśmy zaciętej rywalizacji SGH podejmował Roche 9:4. Ciężko było wskazać faworyta tej konfrontacji. Gospodarze to nieobliczalna drużyna, która jednak w tej edycji wciąż szuka formy, natomiast goście zadebiutowali dopiero przed tygodniem od razu jednak gromiąc WT. Reprezentanci Szkoły Głównej Handlowej kapitalnie zaczęli ten mecz i można by śmiało się pokusić o stwierdzenie, że po dziesięciu minutach gry, po których prowadzili 5:0,wybili rywalom z głowy marzenia o korzystnym wyniku. Nic bardziej mylnego. Goście spoczęli trochę na laurach, tymczasem gracze w białych trykotach się nie poddali i odważniej ruszyli na rywala, co dało im szybkie trzy gole i tylko 5:3 do przerwy. Roche rozbudziło w nas apetyty na emocje w drugiej odsłonie, tymczasem goście szybko odskoczyli na cztery gole (7:4) i potem kontrolowali przebieg meczu, taką właśnie różnicą wygrywając ostatecznie te zawody. SGH do zwycięstwa 9:5, które jakby nie było wywindowało jąna pozycje wicelidera poprowadził autor hattricka i dwóch ostatnich podań – Jakub Fibakiewicz.