Menu
A+ A A-

O nas

BizLiga organizuje profesjonalne rozgrywki dla firm i instytucji w samym sercu Warszawy – na nowoczesnych boiskach Centrum Futbolu Warszawianka. Kompleksowa organizacja rozgrywek sportowych i imprez dla biznesu obejmuje m.in.: ligi dla firm, rozgrywki wewnętrzne dla pracowników, ligi i turnieje branżowe, eventy, imprezy rekreacyjne i integracyjne, a także treningi, zajęcia sportowe oraz aktywny wypoczynek.

BizLiga to profesjonalni sędziowie oraz obiekty zapewniające najwyższą jakość rozgrywek. Drużyny walczą o atrakcyjne nagrody, a najlepsi zawodnicy oprócz pamiątkowych statuetek otrzymują także nagrody rzeczowe.

Jesteśmy doświadczonym organizatorem sportu, dysponujemy unikalnym „know-how" oraz fachowym i kreatywnym zespołem, zorientowanym na klienta i jego potrzeby. Zapewniamy dobrą atmosferę, wygodę i zadowolenie uczestników naszych rozgrywek.

Poprzez dostarczane usługi wspieramy swoich Klientów w budowaniu strategicznej przewagi nad konkurencją, promowaniu kultury organizacyjnej ich firmy, budowaniu i umacnianiu więzi w zespole pracowniczym, podtrzymywaniu lub rozwijaniu kontaktów biznesowych i redukcji kosztów socjalnych. Zapewniamy również skuteczną reklamę firmy i/lub jej oferty oraz wspaniałą zabawę, która wyzwala energię, kreatywność i potencjał niezbędny w godzinach pracy.

W ramach naszych rozgrywek proponujemy:

  • Integrację pracowników i poprawę ich kondycji fizycznej

  • Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych

  • Reklamę poprzez sport

  • Aktywny wypoczynek i solidną dawkę pozytywnych emocji

Od lat wyznaczamy kierunki, w którym podążają ligi piłkarskie w Warszawie. Byliśmy pierwszymi, którzy zaproponowali profesjonalną obsługę fotograficzną rozgrywek, czy stworzyli aktywne, tętniące życiem fanpage na Facebooku. To inni czerpią od nas i powielają nasze pomysły.

Wiemy doskonale, jak zadbać o zadowolenie klienta, bo sami często nimi byliśmy, a piłka nożna jest zarówno naszą pracą, jak i przede wszystkim naszą pasją. Przekonaj się, że „produkujemy” najlepszy sport w Warszawie!

Przez ostatnie 10 lat nasz zespół zdobył doświadczenie w realizacji różnego rodzaju projektów sportowych i rekreacyjnych dla firm i instytucji. To właśnie miłość do piłki nożnej, znajomość „piłkarskiej szatni” i zasad zdrowego współzawodnictwa pozwala nam tworzyć w pełni profesjonalny projekt na najwyższym poziomie, który z wielką radością oddajemy w Państwa ręce.